"W każdym dźwięku śpi ukryta cisza"
(Dejan Stojanovic,
pisarz i filozof)

Uwielbiam zakopywać się w dźwiękach, brzmieniach, budując utwory zarówno na własne potrzeby spełnienia, komercyjne zlecenia czy na rzecz działalności typu non-profit.

Po latach doświadczenia związanych z muzyką, czuję się gotowy, aby oferować swoje umiejętności innym artystom muzycznym czy dźwiękowym przedsięwzięciom. Zapraszam do zapoznania się z działem Frequency Institute poświęconym postprodukcji - miksowi i masteringowi.

Nazywam się Alan Kyne Perry i jestem osobą odpowiedzialną za dźwiękową światynie - gmach, który nazwałem Instytut Częstotliwości - Frequency Institute. Już jako dziecko muzyków miałem okazję do częstego kontaktu z różnymi instrumentami. W naturalny sposób, już jako nastolatek sam zacząłem udzielać się w różnych projektach muzycznych i zbierać pierwsze doświadczenie z otaczającym dźwiękiem.

Przez wiele lat aktywności na niezależnej scenie muzycznej (poprzez pisanie recenzji przez prawie 20 lat, prowadznie małej wytwórni muzycznej, pracę w agencji koncertowej), miałem okazję być nie tylko odbiorcą ogromnej ilości muzyki, ale również poznać proces produkcji dźwięku od zaplecza. Dodatkowo kilka sesji nagraniowych odbytych z zespołami, w których się udzielałem pozwoliły mi uczyć się zagadnień samego nagrywania dźwięku, miksowania, a także masteringu. Byłem wokalistą i basistą w death metalowo-industrialnym zespole Hyperion, a w obecnej chwili zajmuję się grą na basie oraz programowaniem sampli i perkusji w Epilepsy Injection Device. Mam za sobą grę również w kilku lokalnych projektach, a także solowych konceptach, nad którymi pracuję na bieżąco. Będąc zawsze blisko związanym z niezależną sceną doskonale znam realia młodych zespołów, zmagających się z możliwościami finansowymi, aby nagrać i zaprezentować materiał, którego brzmienie odda moc i charakter własnej muzyki. Jakkkolwiek dział Frequency Institute MASTERING nie należy do najtańszych usług na rynku (ale też i nie najdroższych), to zwrócony jest on głównie do niezależnych, młodych zespołów, które chcą wydobyć jak najlepsze brzmienie ze swoich nagrań za rozsądne pieniądze.

Głównie pracuję z zespołami z zakresu metalu, rocka, industrialu oraz innych alternatywnych i eksperymentalnych gatunków. Oczywiście jestem otwarty na współpracę z artystami/zespołami/wytwórniami preferującymi inne rodzaje muzyki.

W Frequency Institute MASTERING dysponuję odpowiednim sprzętem, oprogramowaniem, a także odpowiednim doświadczeniem, aby - w mojej opini - zaoferować szeroki wachlarz profesjonalnych usług. Z muzyką, dźwiękiem ogólnie pracuję na codzień, w czym odnajduję nie tylko radość i poczucie samorealizacji, ale drogę, którą eksploruję nie tylko na bazie eksperymentów i doświadczeń, ale uzupełniam rzetelną, fachową wiedzą. Jeśli znają Państwo już pozostałą ofertę Frequency Institute, to wiedzą Państwo, że oprócz postprodukcji nagrań zajmuję się również nagrywaniem muzyki, reklam audio, muzyki do filmów, czołówek telewizyjnych czy audiobooków.

Zapraszam do wspólnego zakopania się w częstotliwościach i zakamarkach muzyki, aby razem odkryć możliwie najlepsze rozwiązanie dla Państwa zespołu, firmy czy personalnych potrzeb.

Do usłyszenia!

Zapraszamy na kawę oraz konstruktywną rozmowę

TOP