Postprodukcja muzyki / miks i mastering

Po spędzeniu wielu godzin na nagrywaniu i miksowaniu utworu, sam efekt nie nadąża jednak za komercyjnymi wydawnictwami, zwłaszcza jeśli chodzi o zagadnienie głośności, dynamiki i przejrzystości całego brzmienia. Pracujemy na zaawansowanym oprogramowaniu i sprzęcie firm TC Electronic, TC Helion, Waves, Steinberg, Izotope i innych.

Muzyka do filmów, gier

Tworzenie dźwięku to prawdziwa przygoda. Możliwość odwzorowania klimatu gry czy filmu to duże wyzwanie, do którego warto zaangażować najwyższej jakości sprzęt, instrumenty i oprogramowanie. Podejmiemy się pisania ścieżek dźwiękowych i udźwiękawiania filmów, gier czy aplikacji mobilnych/internetowych.

Nagrywanie lektora oraz audiobooków

Wciąż rozbudowywujemy nasz bank głosów, jednocześnie sami doskonaląc swoje umiejętności lektorskie poprzez kursy i ćwiczenia. Nasze studio oferuje możliwość nagrania głosu do prezentacji, filmów, materiałów e-learningowych, instruktażowych. Chętnie podejmiemy współpracę przy nagrywaniu audiobooków czy słuchowisk.

Nagrywanie reklam radiowych

Inwestycje poczynione w sprzęt do rejestrowania dźwięku, komponowania muzyki, jak i nagrywania dźwięków otoczenia pozwalają nam na nagrywanie reklam, które jakością będą odpowiednie do emisji w radio, ale także w centrach handlowych czy poprzez głośniki z samochodów reklamowych.

Dokumentacje audio/video

Mając za sobą doświadczenie w rejestrowaniu koncertów czy wydarzeń tworzonych przez organizacje pozarządowe, z przyjemnością stworzymy dokumentację audio/video z Państwa spotkania biznesowego, konferencji czy eventu kulturalnego. Oprócz wysokiej jakości obrazu, naszym konikiem jest doskonała jakość dźwięku, w czym pomaga nam specjalistyczny zestaw mikrofonów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI. Z pewnością przedstawimy ciekawe propozycje :)

TOP