Projektowanie stron www

Specjalizujemy się w systemach zarządzania treścią jak Wordpress czy Joomla, ale pracujemy również z komercyjnymi CMS’ami. Posiadamy rozległą bazę komponentów, wtyczek oraz szablonów, dzięki czemu oferujemy strony nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale w oparciu o poprawne kodowanie. Chętnie zajmiemy się również administracją Państwa strony. Dla klientów oferujemy również szybki hosting w atrakcyjnych cenach.

Projektowanie logo

Jak się wyróżnić na tle innych firm? Oryginalnym i niepowtarzalnym znakiem graficznym naszej firmy. Dobrze zaprojektowane logo może stać się odpowiedzialne za sukces naszej firmy. Aby tak się stało musimy pamiętać o kilku ważnych zasadach, które jeśli będziemy przestrzegać doprowadzą do stworzenia logo, które będzie nas godnie reprezentować.

Skład broszur, magazynów

Z przyjemnością opracujemy skład magazynów, katalogów firmowych - od sklepów meblowych do portfolio fotografów, wykonujemy broszury/newslettery firmowe, a także chętnie opracujemy dla Państwa graficznie roczny raport z działalności, w oparciu o estetyczne infografiki. Usługę oferujemy wraz z drukiem w atrakcyjnych cenach.

Projektowanie wizytówek, ulotek

Wizytówka może być jedną z najważniejszych narzędzi marketingowych, jakie może posiadać firma - wręczając wizytówkę przekazujemy informacje o sobie potencjalnemu klientowi. Dlatego jest niezwykle ważne, by była ona wykonana profesjonalnie, w tym musi być atrakcyjna i niezapomniana. Dobrze i atrakcyjnie zaprojektowana ulotka zatrzyma potencjalnego klienta na dłużej. Usługę oferujemy wraz z drukiem w atrakcyjnych cenach.

Sklepy internetowe - projektowanie

Branża e-commerce bardzo nas ciekawi od lat, przez co mamy za sobą doświadczenie w starszych rozwiązaniach jak Zen Cart czy Os-Commerce. W obecnym momencie oferujemy wdrożenie systemów sklepowych jak Presta Shop, Magento, Open Cart, a także działających w środowiskach CMS, jak WooCommerce.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI. Z pewnością przedstawimy ciekawe propozycje :)

TOP