Czołówki do programów telewizyjnych i kanałów Youtube

Na bieżąco udoskonalamy nasze zdolności w programach typu Adobe After Effects. Dzięki temu oferujemy zaawansowane i dynamiczne animacje video, które idealnie można wykorzystać dla czołówek kanałów na Youtube, prezentacji aplikacji, strony www czy konceptu biznesowego.

Tworzenie animacji video / montaż video

Na bieżąco udoskonalamy nasze zdolności w programach typu Adobe After Effects. Dzięki temu oferujemy zaawansowane i dynamiczne animacje video, które idealnie można wykorzystać dla czołówek kanałów na Youtube, prezentacji aplikacji, strony www czy konceptu biznesowego. Zajmujemy się również montażem. Pracujemy na Adobe Premiere oraz Sony Vegas Pro.

Nagrywanie dronem, zdjęcia 360 stopni

We współpracy z Fundacją Niesamowity Dolny Śląsk oferujemy wykonywanie filmów i zdjęć z drona, również w wersji 360 stopni.

Wirtualne rzeczywistości

Nie są nam obce nowości techniczne i rozwój technologii. Wychodząc na przeciw możliwościom oferowanym przez zestawy Oculus, tworzymy wirtualne rzeczywistości do zestawów dookólnych. Aplikacja będzie wspaniałym aspektem promocyjnym gminy, lokalizacji, atrakcji turystycznej, wydarzenia kulturalnego czy sportowego. Z nami zwiedzanie w 360jest bajeczne!

Dokumentacje audio/video

Mając za sobą doświadczenie w rejestrowaniu koncertów czy wydarzeń tworzonych przez organizacje pozarządowe, z przyjemnością stworzymy dokumentację audio/video z Państwa spotkania biznesowego, konferencji czy eventu kulturalnego. Oprócz wysokiej jakości obrazu, naszym konikiem jest doskonała jakość dźwięku, w czym pomaga nam specjalistyczny zestaw mikrofonów.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI. Z pewnością przedstawimy ciekawe propozycje :)

TOP